COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Download Brochures
Download BrochureDownload Summary

KIPSPLAADI PAIGALDAMINE

Kipsplaadi paigaldamine

Teostame kipsplaadi, OSB + kipsplaadi ja muude lehtmaterjalide professionaalset paigaldamist. Samuti paigaldame kipsplaadi seintele, lagedele ning põrandatele. Ehitame vaheseinu kipsplaadist, OSB + kipsplaadist, ühe- ja kahekihilised konstruktsioonid. Võimalik on teostada iseseisval eraldi rippuval tugiraamistikul või jäigalt kinnitatud kandekonstruktsioonile. Lisaks pakume heliisolatsiooni ja seinte, lagede, põrandate ning vaheseinte helikindlaid konstruktsioone. Viimasel ajal on see küsimus muutunud järjest aktuaalsemaks rida- ja kortermajades. Lisaks saame soojustada mansardkatust või viilkatust kivivilla või polüuretaanvahuga vastavalt projekteerimise plaanile.

Spraymix OÜ töötab ehitusteenuste turul juba 17 aastat. Praegu on Spraymix OÜ mobiilne moodustus, mis koosneb spetsialiseeritud, mehhaniseeritud brigaadidest. Meie meeskond kasutab üsna laialt mehhaniseerimise tehnoloogiat ettevalmistamises, transportimises ja materjalide kandmises, mis võimaldab optimeerida meie tööd.

 • Kipsplaadi paigaldamine.
 • Puusepatööd .
 • Krohvi tööd.
 • Dekoratiiv  tööd.
 • Maalri tööd.
 • Hüdroisolatsioonitöid valtsitud materjalidega, bituumenmastiksitega, pihustamise meetodiga, polüurea pihustamisega (Polyurea), kõva polüuretaanvahu pihustamisega, hüdroisolatsiooni ja saneerimislahustega .
 • Plaatimistööd .
 • Betoonitööd .
 • PUR vahuga soojustus
 • Termograafia või soojuspildistamine ja hügroskoopse soojuspildistamise teenused.

Meie meeskonna professionaalne töö tagab Teie objektide kvaliteedi ja vastupidavuse. Meie töö kvaliteet on saavutatud tänu kvalifitseeritud personalile, kaasaegsele tehnoloogiale ja tõestatud materjalidele.

  Spraymix OÜ tagab kõigile ehitus- ja viimistlustöödele 2 kuni 5 aastat garantii. Tänapäeval me loome eliitprojekte ja valime nende elluviimiseks optimaalsed viisid, tegutsedes nii, et meie kliendid soovitaksid meid ka homme, karmidest konkurentsitingimustest hoolimata! Me pidevalt areneme, seetõttu pakume oma klientidele suure valiku kvaliteetseid teenuseid: värvimistööd, krohvimine, plaatimine, igasuguste põrandate remont, dekoratiivtööd, tekstureerimine ja pindade puhastus, soojendamine, keldrite ja fassaadide isolatsioon, treppide- ja katuste remont ning palju muud. Meilt töö tellimine on majanduslikult kasumlik, kuna meie töö on eelkõige kõrg kvaliteet mõistliku raha eest. Spraymix OÜ-l on hea meel Teid aidata igasuguse ruumi remontimises.

  Miks valida meid ?

  Spraymix OÜ töötab ehitusteenuste turul juba 17 aastat. Praegu on Spraymix OÜ mobiilne moodustus, mis koosneb spetsialiseeritud, mehhaniseeritud brigaadidest. Meie meeskond kasutab üsna laialt mehhaniseerimise tehnoloogiat ettevalmistamises, transportimises ja materjalide kandmises, mis võimaldab optimeerida meie tööd. Meie meeskonna professionaalne töö tagab Teie objektide kvaliteedi ja vastupidavuse. Meie töö kvaliteet on saavutatud tänu kvalifitseeritud personalile, kaasaegsele tehnoloogiale ja tõestatud materjalidele.  Tänapäeval me loome eliitprojekte ja valime nende elluviimiseks optimaalsed viisid, tegutsedes nii, et meie kliendid soovitaksid meid ka homme, karmidest konkurentsitingimustest hoolimata! Me pidevalt areneme, seetõttu pakume oma klientidele suure valiku kvaliteetseid teenuseid. Meilt töö tellimine on majanduslikult kasumlik, kuna meie töö on eelkõige kõrg kvaliteet mõistliku raha eest. Spraymix OÜ-l on hea meel Teid aidata igasuguse ruumi remontimises.

  Domehome © All rights reserved