• Февраль

    26

    2020
  • 853
  • 0

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Teie privaatsus on meile väga oluline. Me tahame, et teie töö Internetis oleks nii meeldiv ja kasulik kui võimalik, ja kasutate täiesti rahulikult Internetist pakutavat teavet, tööriistu ja võimalusi.

Oleme loonud privaatsuspoliitika, et näidata meie lojaalsust konfidentsiaalsuse ja turvalisuse põhimõtetele. Privaatsuspõhimõte kirjeldab, kuidas NAME leht kogub teavet kõigist oma Interneti-teenuste lõppkasutajatest, sealhulgas inimestelt, kellel on juurdepääs mõnele meie teenusele ilma rekordita, ning kliente, kes on ostetud Tooted ja / või teenindavad igakuiseid makseteenuseid Teenuse tellimiseks. See poliitika sisaldab ka selgitust selle kohta, mida me kokku kogume ja milliseid võimalusi külalised ja liikmed selle teabe kogumisel ja kasutamisel on. Palume teil hoolikalt läbi vaadata privaatsuspoliitikat.

Meie ettevõtte poolt kogutud isiklikud andmed ja selle kasutamine

Sissejuhatus

Liikmetel võidakse paluda esitada teatud isiklikke andmeid, kui nad meie toodete või teenustega liituvad, eelkõige nimi, aadress, telefoninumber, arveldusteave. Registreerimise ajal (või mis tahes muul ajal) kogutud liikmete poolt kogutud isikuandmeid kasutatakse peamiselt toodete või teenuste ettevalmistamiseks vastavalt teie vajadustele ja ka selle poliisi asjakohaste osade juhtudel.

Isikuandmete esitamine

Ühiselt positsioneeritud või partneri lehekülgedel: meie ettevõte võib jagada teavet partnerettevõtetega, millega ta rakendab spetsiaalseid pakkumisi ja üritusi toote reklaamimiseks meie saidi ühiselt paigutatud lehtedel. Nendele lehtedele isikuandmete taotlemisel saate hoiatus teabe edastamise kohta. Partner kasutab teie pakutavat teavet vastavalt oma privaatsuspoliitikale, mida saate lugeda vastava partneri veebisaidil enne enda kohta teabe esitamist.

Ettevõtte kontrolli üleandmisel: Meie ettevõte jätab endale õiguse edastada teie isikuandmeid seoses meie ettevõtte või selle varade täieliku või osalise müügi või võõrandamisega. Ettevõtte müümisel või üleandmisel annab meie ettevõte teile võimaluse keelduda enda kohta teabe edastamisest. Mõnel juhul võib see tähendada, et uus organisatsioon ei saa jätkuvalt pakkuda meie ettevõtte poolt varem esitatud teenuseid ega tooteid.

Õiguskaitseorganitele: Meie ettevõte võib ilma teie nõusolekuta avaldada isiklikku teavet kolmandatele isikutele järgmistel põhjustel: seaduste, määruste või kohtuotsuste rikkumiste vältimiseks; osalemine valitsuse uurimises; abi pettuse ärahoidmisel; ning äriühingu või tema tütarettevõtjate õiguste tugevdamine või kaitsmine.

Teie nõusolekul: kõikidel teistel juhtudel, enne kui teid kolmandatele osapooltele teavet edastate, kohustub meie ettevõte teie selgesõnalise nõusoleku saama. Näiteks võib meie ettevõte rakendada ühist pakkumist või pakkumist kolmanda osapoolega, siis palume teil luba teie isikuandmeid kolmanda osapoolega jagada.

Internetimüük

Kui tellite teenuseid või tooteid otse meie ettevõttele, kasutatakse teie poolt edastatavat isiklikku teavet selle tellimuse töötlemiseks. Me ei jaga seda teavet kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui see on vajalik sellise korralduse täitmiseks.

Interneti-reklaam

Meie ettevõte saab internetis reklaamida. Sellistel juhtudel pakume oma reklaamijatele registreerumisel kogutud ja registreerimata kogutud teavet oma külaliste ja liikmete kohta, samuti veebipõhiste vaatluste ja reklaamitegevuste kaudu.

Lisaks sellele kasutame mõnel juhul sihitud reklaami ja ühisettevõtete grupeeritud ja mitte isiklikku tuvastamist. Näiteks reklaamija või ühisettevõte ütleb, milline publik peaksite jõudma ja pakub asjakohast reklaami. Hiljem kogume ja grupeerime mittesisiklikku teavet, asetades või saates sihtgrupile reklaame. Meie ettevõte ei avalikusta sellistele reklaamijatele ega ühisettevõtetele isiklikku teavet oma külaliste ja liikmete kohta. Meie firmasisese internetireklaamist loobumiseks on teave otse reklaammaterjalidest.

Vastused elektroonilistele päringutele

Kui külalised või liikmed saadavad meie ettevõttele e-posti teel päringuid, kasutavad nad e-posti aadressi, kust päring pärineb, et neile vastata. Meie ettevõte ei kasuta tagasiside aadresse mingil muul eesmärgil ega anna seda kolmandatele isikutele.

Vabatahtlikud kliendiuuringud

Korrapäraselt korraldame nii äri- kui ka eraviisilisi uuringuid.

LEAVE A COMMENT

Your comment will be published within 24 hours.

COST CALCULATOR

Use our form to estimate the initial cost of renovation or installation.

REQUEST A QUOTE
Latest Posts
Most Viewed
Text Widget

Here is a text widget settings ipsum lore tora dolor sit amet velum. Maecenas est velum, gravida Vehicula Dolor

Domehome © All rights reserved