• PLAATIMISTÖÖD

   PLAATIMISTÖÖD

   Teostame professionaalselt plaatimistöid, loodusliku kivi, klaasi ja kivi mosaiigi paigaldamist. Teostame lõikamist kiviplaate ja plaate kuni 3,8 meetri pikkuses oma varustusega. Samuti puurime auke plaatides ja kivides läbimõõduga 6 mm kuni 1000 mm. Maksumus on erinev, kuna see sõltub paljudest teguritest.

  • BETOONITÖÖD

   BETOONITÖÖD

    Betoonpõrandate valamine, tasandus(kinnitus)kihi valamine, põrandate täitmine isetasanduvate segudega. Põrandakütega põrandate valamine anhüdriidi-kipsisegude ja tsemendipõhiste segudega.

  • SOOJUSTUSISOLATSIOON

   SOOJUSTUSISOLATSIOON

   Soojustusisolatsioon . Teostame soojustamist põrandatele, vahelagedele, seintele, lagedele, pööningutele, mansardkorrustele jms. Sõltuvalt tehnilistest kirjeldustest valmistame soojustamist leht-, rull-, puiste-, pihustatud materjalide abil. Näiteks suletud ja avatud pooridega polüuretaanvaht võib teha töid nii hoone sees kui ka väljaspool.

  • TERMOGRAAFIA

   TERMOGRAAFIA

   Termograafia või soojuspildistamine ja hügroskoopse soojuspildistamise teenused. Meie ettevõte pakub termopildikontrolli ja niiskuse/ märguse/ lekete, torude ja kaablite kontrolli põrandaküttes, elektrijuhtmete liigset ülekuumenemise kontrolli ja palju muud, ilma seinu, põrandaid ja lagesid lahti võtmata ja avamata.

  • PUUSEPATÖÖD

   PUUSEPATÖÖD

   Puusepatööd — meie professionaalsed puusepad aitavad kiiresti ja tõhusalt ehitada igasuguse keerukusega karkassmaja. Teostame ka põrandate, vahelagede, vaheseinte paigaldamist, sarikaosade remonti.

  • POLYUREA

   POLYUREA

  • TEEMANTPUURIMINE

   TEEMANTPUURIMINE

   Teemantpuurimine, augu puurimine alates 6 mm kuni 1000 mm plaatides, kivis, betoonis, asfaldis ja muudes materjalides.Teostame uurde puurimist ja puurimist ka elektri, veetorustiku, kanalisatsiooni, kütte, ventilatsiooni alla.

  • PÕRANDA TASANDAMINE

   PÕRANDA TASANDAMINE

   Professionaalne põranda tasandamine, betoonpõrandate, anhüdriid-kipsi põrandate, isetasanduvate põrandate, helikindlate põrandate valamine.

  • DEKORATIIV TÖÖD

   DEKORATIIV TÖÖD

   Dekoratiiv tööd . Teostame dekoratiivseid töid, aga ka kogu värvimise, krohvimise kompleksi, alates krohvist või pahtlist kõige lihtsamast dekoratiivsest kihist (pritsimisest) kuni väga huvitavate teostamisvõimalusteni nii sissekujunduses kui ka väliskujunduses.

  • PÕRANDAKATTED PAIGALDAMINE

   PÕRANDAKATTED PAIGALDAMINE

   Põrandakatted paigaldamine . Põrandakatete, näiteks massiivist parketi, insenerse põrandapuitu, laminaatparketi, masiivist põrandapuitu, parketi ja massiivi, LVT, vinüülpõrandate, linoleumi, kunstmurukatte ja muu paigaldamine.

  • KROHVI TÖÖD

   KROHVI TÖÖD

   Krohvi tööd . Pakume krohvimisetöid erinevate saadaolevate tsemendil, lubjal, savil või kipsil põhinevate materjalidega.

  • TEEMANTLÕIKETÖÖD

   TEEMANTLÕIKETÖÖD

   Teemantlõiketööd. Asfaldi, betooni, plaadi, loodusliku kivi, plokkide, telliste jms teemantlõikus veega. Lõikame nurki 45 graadilise nurga all.

  • KIPSPLAADI PAIGALDAMINE

   KIPSPLAADI PAIGALDAMINE

   Teostame kipsplaadi, OSB + kipsplaadi ja muude lehtmaterjalide professionaalset paigaldamist. Samuti paigaldame kipsplaadi seintele, lagedele ning põrandatele. Ehitame vaheseinu kipsplaadist, OSB + kipsplaadist, ühe- ja kahekihilised konstruktsioonid.

  • PUR SOOJUSTAMINE

   PUR SOOJUSTAMINE

   PUR vahuga soojustus. Teostame PUR vahuga soojustust avatud ja suletud pooridega. PUR vahuga soojustus on vaieldamatult kõige tõhusam viis hoone soojustamiseks.

  • MAALRI TÖÖD

   MAALRI TÖÖD

   Teostame dekoratiivseid töid, aga ka kogu värvimise, krohvimise kompleksi, alates krohvist või pahtlist kõige lihtsamast dekoratiivsest kihist (pritsimisest) kuni väga huvitavate teostamisvõimalusteni nii sissekujunduses kui ka väliskujunduses.

  • VARUSTUSE RENT

   VARUSTUSE RENT

   Varustuse rent. Spraymix OÜ pakub rentimiseks krohvimismasinaid, pahtlimasinaid, värvimismasinaid, seina- ja laepuhastusseadmeid, küttekehasid, niiskusekogujaid, betooni infrapunakuivateid, lagede ja seinte puhastusvahendeid ja palju muud.

Domehome © All rights reserved